OPTİMAL BİSİKLET DENEYİMİNİZ.

kipman ve araçlarımızı kullanarak, bisikletinizi sürerken konforunuzu ve performansınızı artırmak ve yaralanma olasılığını azaltmak için bir dizi ayar hizmeti sunuyoruz. işe gidip gelme, eğlence, sportif ve profesyonel sürücüler bisiklet uyumundan maksimum yarar sağlayabilecektir.

Çoğu bisikletçi, kendileri için doğru boyutta olmayan bisikletlere biner. Yanlış sele yüksekliği ile birleştiğinde, bu sele yaraları, sırt ağrısı veya başka yaralanmalara neden olabilirken, aynı zamanda zayıf pedal çevirme verimliliğine de neden olabilir. Bu nedenle bisikletinizin doğru ölçüde olması ve ayarlarının doğru yapılması gerekmektedir tam da burada bikefitting devreye girer ve doğru bisiklet seçimi ve ayarlama konusunda size yardımcı olur.
İyi bir bisiklet pozisyonu, ayakların pedallar üzerinde doğru konumlandırılmasıyla başlar ve bu nedenle kilitlerin uygun şekilde ayarlanması son derece önemlidir, böylece ayakların pedallar arasında en doğal, verimli ve rahat bir şekilde hareket edebilmesi sağlanır. Bu nedenle, yeni ayakkabılar satın alırken veya kilitlerinizi değiştirirken, ayağınızın pedal üzerinde çok ileri veya geri olmaması ve bisiklet sürerken ayağınızın doğal olmayan bir pozisyonda zorlanmaması için kilitlerin uygun şekilde ayarlanması çok önemlidir. Eğitimli bir personel tarafından Ayakkabı kilitlerinizin Ayarlayıcımız ile takılması, size daha az sürtünme, daha fazla konfor ve gelişmiş bir güç aktarımı sağlayacaktır.

 

Sele Seçicimiz oturma kemik genişliğinizi doğru bir şekilde ölçer ve bunu esnekliğiniz ve tercih ettiğiniz sürüş pozisyonuyla birleştirerek en uygun seleyi tavsiye eder. Sizin için doğru seleyi kullanmak, sele yaraları, ağrı veya yaralanma olasılığını azaltırken, aynı zamanda daha verimli pedal çevirmenizi sağlar.
3D Hareket Analizi kamera ekipmanımızla Dinamik Uyum, sürüş sırasında birden fazla ana vücut açısını ölçerek genel konforunuzu artırırken, sürüş stilinize özgü bu açıları optimize etmeyi amaçlamaktadır. pedal çevirme modeli eğitimli personolimiz daha sonra size bisiklet pozisyonunuzu nasıl değiştireceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunacak veya pedal çevirme dinamiklerinizi iyileştirmek için eğitiminizi nasıl uyarlayacağınızı gösterecek.